Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Wszystko smaczne!

Magdalena

Wszystko super

Magdalena

Jedzenie pyszne. Przemiła obsługa. Polecam

Wojciech

Jak zawsze pyszne!

Joanna

Pyszne jedzenie, różnorodne smaki

Barbara

Niestety ale za każdym razem gdy zamawiam jest ta sama sytuacja : PYSZNIE, NA CZAS I WSPANIAŁA OBSŁUGA . SERDECZNIE POLECAM!!!

Bartosz

X

Krystian

Wszystko smacznie jak zawsze :)

Alicja

Na wyróżnienie zasługuje Burger rębacz - przepyszny :)

Alicja

Niestety frytki belgijskie były oklapłe po dowozie.

Magdalena

Jedzenie pyszne. Rębacz mógłby zostać na stałe 🙃
Miła obsługa. Polecam 👍

Wojciech

Zamawiam regularnie, jeszcze nigdy się nie zawiodłem na jakości lub obsłudze. Polecam

Bartosz

Rębacz jest naprawdę godny polecenia. Miła obsługa i szybka realizacja zamówienia jak zawsze.

Wojciech

Jak zwykle przepysznie :)

Bartosz

Brak

Anna

Super jedzienie.

Maciej

Mega smaczne, w restauracji nie byłem tylko zamawiałem internetowo

Mateusz

Jak zwykle rewelacja :)

Agnieszka

Zmniejszona ocena ze wzgleda na mniejsza porcje niz standardowa burrito. Zamowilem m.in. burrito philly i niestety po raz kolejny waga mocno odbiegala od ogolnej sredniej wielkosci burrito, jakie robicie. Wazylo ~380g, podczas gdy przewaznie wasze burrita waza 470-500g

Łukasz

Wszystko super

Przemyslaw

czlowiek trafia do nieba z kazdym gryzem

Konrad

Jak zwykle klasa sama w sobie. Jedzenie pyszne , obsługa pierwsza klasa. Nie pozostaje nic innego jak tylko się delektować . 😎👍😁

Bartosz

Jak zawsze wszystko ciepłe i super smaczne :)

Katarzyna

Jak zwykle super

Andrzej

Bardzo smaczne, dobre produkty, dobrze przyrządzone. Zamówienie bezproblemowe, dostawa na czas.

Bartosz

bardzo smaczne jak zawsze

Zbigniew

jak zawsze pyszne

Zbigniew

Pyszne

Zbigniew

Megaśne 🤗

Zbigniew

Wszystko przyjechało ciepłe i pyszne. Polecam

Alicja

Jak zwykle wszystko w najlepszym porządku . Szybko i smacznie .

Bartosz

Jedzenie pyszne. Miła obsługa. polecam

Wojciech

Brakuje obsługi w aplikacji

Marek

Pysznie, z odbiorem osobistym, wszystko idealnie na czas :)

Bartosz

Jak zwykle bez zarzutu :)

Anna

Zamówienie przyszło po czasie chociaż sam czas realizacji był bardzo długi-aż 1,5h. Mimo wszystko, jedzonko super.

Zuzanna

Wołowina była troszkę twarda.

Joanna

Jedzenie super. Wszystko na czas i bardzo miła obsługa.

Wojciech

Kurier był po ponad 1.5h a miał być max po 1h

Piotr

Bardzo dobra jakość, pyszne jedzenie. Polecam!

Zuzanna

Było pyszne i na czas!

Joanna

Pysznie i baaaardzooo szybko!!!!

Joanna

Bardzo pyszne jedzienie

Joanna

Czemu macie takie pyszne nachaosy???
Miały być na jutro, a zjadłam wszystkie :( Dziękuję za pyszne jedzonko ❤️

Katarzyna

Pyszne jedzenie, jak zawsze

Wojciech

Przepyszne jedzenie!! Pierwszy raz zamawiałem i napewno zamówię więcej :-)

Dorota

Smash burgery pyszne. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Wojciech

Jak zwykle pysznie i bez zarzutu :)

Alicja

Wszystko bez zarzutu :)

Alicja

Pysznie i szybko🙂🙂🙂💪💪💪

Maryla

Polecam w 100%

Wojciech

Taco, jak to w dostawie rozmocznone. Taco strips wyszły mocno słodkie, taco sin carne ok, burger wege mało wyrazisty w smaku. Myślę że pomogłoby więcej sosów i warzyw - jak to w kuchni maksykańskiej. Jak będę mógł, to odwiedzę i spróbuję w lokalu.

Franciszek

Pyszne jedzenie. Wszystko na czas i bardzo miła obsługa. POLECAM!!!

Wojciech

Nie mój smak.

Emilia

Długi czas dostawy ( 3 godziny)

dominik

Wszystko Ok, syn zadowolony, niestety nie moje smaki 😁

Tomasz

Pyszne burrito z kurczakiem. Polecam w 100%