Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Wszystko smaczne!
Wszystko super
Jedzenie pyszne. Przemiła obsługa. Polecam
Jak zawsze pyszne!
Pyszne jedzenie, różnorodne smaki
Niestety ale za każdym razem gdy zamawiam jest ta sama sytuacja : PYSZNIE, NA CZAS I WSPANIAŁA OBSŁUGA . SERDECZNIE POLECAM!!!
X
Wszystko smacznie jak zawsze :)
Na wyróżnienie zasługuje Burger rębacz - przepyszny :)
Niestety frytki belgijskie były oklapłe po dowozie.
Jedzenie pyszne. Rębacz mógłby zostać na stałe 🙃
Miła obsługa. Polecam 👍
Zamawiam regularnie, jeszcze nigdy się nie zawiodłem na jakości lub obsłudze. Polecam
Rębacz jest naprawdę godny polecenia. Miła obsługa i szybka realizacja zamówienia jak zawsze.
Jak zwykle przepysznie :)
Brak
Super jedzienie.
Mega smaczne, w restauracji nie byłem tylko zamawiałem internetowo
Jak zwykle rewelacja :)
Zmniejszona ocena ze wzgleda na mniejsza porcje niz standardowa burrito. Zamowilem m.in. burrito philly i niestety po raz kolejny waga mocno odbiegala od ogolnej sredniej wielkosci burrito, jakie robicie. Wazylo ~380g, podczas gdy przewaznie wasze burrita waza 470-500g
Wszystko super
czlowiek trafia do nieba z kazdym gryzem
Jak zwykle klasa sama w sobie. Jedzenie pyszne , obsługa pierwsza klasa. Nie pozostaje nic innego jak tylko się delektować . 😎👍😁
Jak zawsze wszystko ciepłe i super smaczne :)
Jak zwykle super
Bardzo smaczne, dobre produkty, dobrze przyrządzone. Zamówienie bezproblemowe, dostawa na czas.
bardzo smaczne jak zawsze
jak zawsze pyszne
Pyszne
Megaśne 🤗
Wszystko przyjechało ciepłe i pyszne. Polecam
Jak zwykle wszystko w najlepszym porządku . Szybko i smacznie .
Jedzenie pyszne. Miła obsługa. polecam
Brakuje obsługi w aplikacji
Pysznie, z odbiorem osobistym, wszystko idealnie na czas :)
Jak zwykle bez zarzutu :)
Zamówienie przyszło po czasie chociaż sam czas realizacji był bardzo długi-aż 1,5h. Mimo wszystko, jedzonko super.
Wołowina była troszkę twarda.
Jedzenie super. Wszystko na czas i bardzo miła obsługa.
Kurier był po ponad 1.5h a miał być max po 1h
Bardzo dobra jakość, pyszne jedzenie. Polecam!
Było pyszne i na czas!
Pysznie i baaaardzooo szybko!!!!
Bardzo pyszne jedzienie
Czemu macie takie pyszne nachaosy???
Miały być na jutro, a zjadłam wszystkie :( Dziękuję za pyszne jedzonko ❤️
Pyszne jedzenie, jak zawsze
Przepyszne jedzenie!! Pierwszy raz zamawiałem i napewno zamówię więcej :-)
Smash burgery pyszne. Bardzo miła obsługa. Polecam.
Jak zwykle pysznie i bez zarzutu :)
Wszystko bez zarzutu :)
Pysznie i szybko🙂🙂🙂💪💪💪
Polecam w 100%
Taco, jak to w dostawie rozmocznone. Taco strips wyszły mocno słodkie, taco sin carne ok, burger wege mało wyrazisty w smaku. Myślę że pomogłoby więcej sosów i warzyw - jak to w kuchni maksykańskiej. Jak będę mógł, to odwiedzę i spróbuję w lokalu.
Pyszne jedzenie. Wszystko na czas i bardzo miła obsługa. POLECAM!!!
Nie mój smak.
Długi czas dostawy ( 3 godziny)
Wszystko Ok, syn zadowolony, niestety nie moje smaki 😁
Pyszne burrito z kurczakiem. Polecam w 100%